Lůžkoviny hřejivé

Středně hřejivé lůžkoviny nabízíme v kolekci Clinic, Love, Milenium, Modal, Outlast a Tence. Vybrat si můžete peřinu, polštář nebo celý set.

 

Clinic je vysoce hygienická. Vyznačuje se dlouhodobým antimikrobiálním působením proti zárodkům, množení bakterií a plísní v lůžku s 99% účinností.

 

Milenium Klasik je lehká, vzdušná a příjemná na dotek. Je zhotovena z materiálů prvotřídní kvality a snadno se ošetřuje.

 

Modall zahrnuje přikrývku a polštář s povrchovou tkaninou vyrobenou ze směsi polyesteru, bavlny a modalových vláken. Modalova složka zajišťuje odvod vlhkosti a prodyšnost při současném zachování suchého klimatu v lůžku. Ložní souprava zajišťuje antibakteriální ochranu a optimální komfort po celý rok.

 

Outlast vyniká výbornými termoregulačními vlastnostmi. Díky jedinečnosti použitých materiálů udržuje souprava optimální teplotní klima v lůžku, nedochází k pocení. Je nevhodná pro zimomřivé uživatele.

 

Tencel je zhotovena z tkaniny TENCEL® s nanovláknitou strukturou, která je jemná jako hedvábí, silná jako polyester a savá více než bavlna. Nanovlákénka fungují jako mikroskopický kanálkový systém odvádějící vlhkost.

Lůžkoviny hřejivé
20 produktů Položky Seznam
Řazení dlena stránku
V A
Poptávkový formulář

Připojit soubory