Masivní postele

Masivní postele dodáváme klasické, bez úložného prostoru nebo jako postele s úložným prostorem. Postele se dodávají jako jednolůžka nebo dvojlůžka, s možností rozměrů pro jednolůžka 80x200 nebo 90x200 a 180x200, 160x200 pro dvojlůžka.

 

Součástí naší nabídky jsou i masivní noční stolky a masivní komody, takže dle přání zákazníka vyrobíme celé vybavení ložnice v jednom stylu.

 

Masivní postele dodáváme v materiálech dub, buk nebo okoume. Všechen materiál je možné namořit dle přání zákazníka.

Nábytek z bukového dřeva má své kouzlo a vysokou užitnou a estetickou hodnotu, kterou neztrácí ani po letech. Masivní dřevo je snadno udržovatelné a naprosto ekologické. S dřevěným nábytkem se obklopujeme přírodou i ve svém bytě. Povrchová úprava masivního dřeva se provádí kvalitními PUR laky s možností 15 základních odstínů moření.

 

Vedle velmi oblíbeného bukového dřeva nabízíme také nábytek z dubu, který je podobně velmi tvrdý jako buk a navíc je i houževnatý a má mnohem výraznější kresbu. Standardně se dodává 5 základních odstínů moření.

 

Vedle tuzemských materiálů nabízíme také exotickou dřevinu okoume. Okoume je druh mahagonu,který pochází ze západní a střední Afriky. Masivní okoume má neopakovatelnou kresbu a dobré mechanické vlastnosti.  

Masivní postele z bukového dřeva jsou v základní ceně, materiál dub a okoume je za příplatek. 

 

Veškerý nábytek vyrábíme na zakázku dle čl. 5.1 obchodních podmínek společnosti Caster.

Masivní postele
22 produktů Položky Seznam
Řazení dlena stránku
V A
Poptávkový formulář

Připojit soubory