Patrové postele

Patrové postele jsou výhodné pro úsporu místa ve vašem bytě. Díky těmto patrovým postelím ušetříte místo a vhodně umístíte úschovné prostory. Můžete vybírat patrové postele, dětské patrové postele, postele středně vysoké nebo postele s úložným prostorem. V nabídce naší společnosti naleznete také patrové postele z masivu nebo sklopné postele. Ke všem druhům postelí nabízíme různé doplňky. Postele vyrábíme z lamina nebo z masivu.

 

Lamino nabízíme v široké škále odstínů od bílé, odstínů imitace dřeva až po různé barevné odstíny modré, červené, žluté, černé. Záleží na Vašem vkusu.

 

Masivní dýha je nabízena také ve velkém množství odstínů - bříza, zebrano, wenge, třešeň, ořech, olše, palisandr, teak a mnoho dalších. U masivní dýhy je možné zvolit variantu bez povrchové úpravy nebo s vybranou povrchovou úpravou. Stačí si jen vybrat.

 

Všechny naše postele vyrábíme v rozměrech a výškách přesně na přání zákazníka. Konstrukce našich postelí jsou ocelové s nosností do 500 kg. U všech lůžek je cena včetně lamelových roštů. Všechna lůžka jsou dodávány včetně dopravy a odborné montáže po celé Evropské Unii.

 

Veškerá lůžka vyrábíme na zakázku dle čl. 5.1 obchodních podmínek společnosti Caster.

Patrové postele
39 produktů Položky Seznam
Řazení dlena stránku
V A
Poptávkový formulář

Připojit soubory