Masivní patrové postele

Konstrukci patrových postelí masiv tvoří masivní eurohranoly 60 x 80 mm. Díky tomu je zajištěna tvarová stálost a vyšší pevnost  než při použití obyčejných hranolů. Dřevo se nekroutí ani nepraská. Hranoly jsou fixovány navzájem a ke zdi pomocí kovových komponentů. Lůžka mají moderní a minimalistický design.


Patrové postele masiv můžeme vybírat z různých odstínů barev. V nabídce jsou  tradiční odstíny jako je dub, třešeň, bříza, buk, ořech, wenge, tak odstíny vzácnější jako je zebrano, makassar, palisandr, teak, a další.

 

Povrchové úpravy patrových postelí masiv zahrnují surové provedení (dřevo finálně vybroušeno pod povrchovou úpravu), úpravu voskem, nebo přírodním olejem (struktura dřeva zůstává „otevřená“) v různých odstínech, vysoce kvalitní transparentní polyuretanový lak s možností moření.  Další možností je „drásaný“ povrch, kdy je maximálně zvýrazněna struktura dřeva (hlavně u smrku a borovice). Tato varianta je vhodná pro úpravu voskem, nebo olejem. Kovové komponenty patrových postelí jsou opatřeny práškovým lakem,  standardně ve stříbrném dekoru  s možností výběru jiné barvy.

 

K patrovým postelím masiv  jsou vhodné spíše vyšší matrace.

Masivní patrové postele
6 produktů Položky Seznam
Řazení dlena stránku
V A
Poptávkový formulář

Připojit soubory